Siófoki Tagintézmény


Tisztelettel meghívjuk a Pedagógiai Szakszolgálatok Hete keretében a SMPSZ Siófoki Tagintézményének rendezvényeire

Szakszolgálati hetek Siófokon

Szakszolgálati hetek Siófokon

Szakszolgálati hetek Siófokon

Szakszolgálati hetek Siófokon

Pedagógiai Szakszolgálatok Hete

2018. április 9. – április 13.

Programfüzet

Fogadóórák:

A Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Siófoki Tagintézményében:

Tímár Éva – intézményvezető

Fónai Henrietta- intézményvezető helyettes

2018. április 12-én 8:30-10:30-ig várja az érdeklődő szakembereket, szülőket.

 

Óralátogatás az intézményekben:

Szakszolgálatunk által ellátott köznevelési intézményekben óralátogatási lehetőséget, szülői, pedagógusi konzultációt biztosítunk a terápiában résztvevő gyermekek, tanulók szüleinek, pedagógusoknak.

 

Szakemberek, helyszínek, időpontok:

 

Logopédusok:

Szabó Brigitta:

Helyszínek, időpontok:

Nyitnikék Óvoda Siófok április 9. hétfő 8.00-11.00

Pitypang Óvoda Siófok április 10. kedd 8.00-11.00

Mesevár Óvoda Balatonföldvár április 11. szerda 9.30-11.45

Széchenyi Ált. Iskola Balatonföldvár április 11. szerda 13.00-15.15

Százszorszép Óvoda Balatonszárszó április 12. csütörtök 10.00-12.15

József Attila Ált. Iskola Balatonszárszó április 12. csütörtök 12.30-14.00

Nyitnikék Óvoda Siófok április 13. péntek 8.00-9.30

 

Török Anna Klára

Helyszínek, időpontok:

Balatonszemesi Óvoda április 9. hétfő 8.00-11.45,  április 12. csütörtök 8.00-10.15

Balatonszemes Iskola április 9. hétfő 12.00-13.30

Kötcsei Óvoda április 12. csütörtök 10.30-12.00

Bálványosi Óvoda április 13. péntek 8.00-9.30

Kőröshegyi Óvoda április 13. péntek 10.00-12.15

 

Szakáli Ágnes

Helyszínek, időpontok:

Nagyberényi Pillangó Óvoda április 9. hétfő 8.00-11.30

Nagyberényi Ált. Iskola április 9. hétfő 12.30-14.20

Balatonendréd Kerekerdő Óvoda április 10. kedd 9.00-11.35

Balatonendréd Ált. Iskola április 10. kedd 12.45-15.20

Napsugár Óvoda Siófok április 11. szerda 7.30-11.55

április 12. csütörtök 7.30-11.55

Micimackó Óvoda Siófok április 13. péntek 7.30-12.00

 

Kissné Tóth Andrea

Helyszínek, időpontok:

B.szabadi Kincskereső Ált. Iskola április 9. hétfő 13.10-13.55, április 10. kedd 12.15-13.55

Kincskereső ÁMK Aranyalma Óvoda B.szabadi

április 10. kedd 8.00-10.40, április 13. péntek 9.00-10.40

Ádándi Óvoda április 11. szerda 8.15-11.45, április 13. péntek 11.00-11.45

Ádándi Fekete I. Ált. Iskola április 11. szerda 12.45-14.50

B.világosi Mészöly G. Ált. Iskola április 12. csütörtök 12.30-13.50

Nagyberényi Pillangó Óvoda április 13. péntek 10.00-11.45

 

Bernáczki Nóra

Helyszínek, időpontok:

Napraforgó Óvoda Siófok április 9. hétfő 8.30-11.00

Beszédes József Általános Iskola április 9. hétfő 11.50-14.25

Pöttyös Óvoda, Siófok április 10. kedd 8.15-9.50

Beszédes József Általános Iskola április 10. kedd 11.50-14.25

Ságvári Bóbita Óvoda április 11. szerda 8.00-11.40

Sziládi Áron Általános Iskola Ságvár április 11. szerda 12.45-13.30

Napraforgó Óvoda április 13. péntek 8.30-10.05

 

Szilágyiné Szalay Andrea

Helyszínek, időpontok:

Pillangó Óvoda Kiliti április 9. hétfő 8.00-9.40, április 10. kedd 8.00-9.40

Széchenyi I. Ált. Iskola Kiliti április 9. hétfő 10.00-10.45, április 10. kedd 10.00-14.25

Széchenyi I. Ált. Iskola Siófok április 10. kedd 15.00-15.45

Vak Bottyán J. Ált. Iskola Siófok április 9. hétfő 12.30-13.15, április 11. szerda 12.30-13.15, április 12. csütörtök 12.30-13.15

Katicabogár Óvoda Siófok április 11. szerda 8.00-11.30

Nyolcszínvirág Óvoda Siófok április 13. péntek 8.00-9.40

 

Gyógytestnevelők:

Kálmánné Lampert Éva Lilla

Helyszínek, időpontok:

Széchenyi I. Ált. Iskola Siófok április 9. hétfő 9.00-11.40, április 12. csütörtök 9.00-12.35

Napraforgó Óvoda Siófok április 11. szerda 8.00-9.30

Szivárvány Óvoda Kőröshegy április 13. péntek 8.15-10.45

Mesevár Óvoda B.földvár április 13. péntek 9.15-10.45

 

Papp István

Helyszínek, időpontok

Ádándi Ált. Iskola április 9. hétfő 8.00-9.45

Ádándi Óvoda április 9. hétfő 10.00-10.45

Beszédes J. Ált. Iskola Siófok április 9. hétfő 12.50-13.35, április 10. kedd 8.00-11.45, április 11. szerda 11.00-12.40, április 12. csütörtök 9.00-12.40, április 13. péntek 8.00-11.45

Széchenyi I. Ált. Iskola Siófok április 11. szerda 9.00- 10.45

Pitypang Óvoda Kiliti április 12. csütörtök 8.00-8.45

 

Tiszai Judit

Helyszínek, időpontok:

Vak Bottyán Ált. Iskola Siófok április 9. hétfő 9.00-15.35, április 10. kedd 11.50-14.45, április 13. péntek 9.00-12.35

Balatonendréd Óvoda április 11. szerda 8.00-9.30

Zamárdi Óvoda április 11. szerda 9.45-11.15

Zamárdi Ált. Iskola április 11. szerda 11.45-12.30

Balatonendréd Ált. Iskola április 11. szerda 13.30-15.10

Nagyberény Óvoda április 12. csütörtök 8.15-9.50

Nagyberény Ált. Iskola április 12. csütörtök 10.05-11.45

 

Fejlesztőpedagógusok:

 

Bunda Beatrix

Helyszínek, időpontok

Beszédes József Általános Iskola április 9. hétfő 9.00-13.30, április 13. péntek 10.00-13.30

Széchenyi István Általános Iskola Kiliti április 10. kedd 8.00-9.45, április 11. szerda 9.00-13.30, április 12. csüt.: 9.00 14.45

 

Csabáné Örsi Ilona

Helyszínek, időpontok

Balatonszabadi Általános Iskola április 12. csütörtök 12.00-15.45, április 13. péntek 11.50-15.00

 

Csala Csilla

Helyszínek, időpontok

Széchenyi István Általános Iskola Siófok április 9. hétfő 8.00-13.35, április 10. kedd 9-14.30, április 11. szerda 9- 14.30

Kötcsei Óvoda április 12. csütörtök 8.00-9.45

 

Gazdag Tamásné

Helyszínek, időpontok

Kincskereső ÁMK Aranyalma Óvoda április 9. hétfő 8.00-11.45

Ádándi Óvoda április 10. kedd 8.00-11.45

Pillangó Óvoda Siófok április 11. szerda 7.30-12.25

Ságvári Bóbita Óvoda április 13. péntek 8.00-9.45

Nagyberényi Pillangó Óvoda április 13. péntek 10.00-11.45

 

Kincses Csilla

Helyszínek, időpontok:

Pöttyös Óvoda Siófok április 9. hétfő 8.00-11.45, április 13. péntek 11.15-12.00, Nyitnikék Óvoda Siófok április 10. kedd 8.00-11.45, április 12. csütörtök 8.00-8.45

Nyolcszínvirág Óvoda Siófok április 11. szerda 7.30-9.55

Katicabogár Óvoda Siófok április 11. szerda 10.25-12.00

Napraforgó Óvoda Siófok április 12. csütörtök 9.30-12.00

Napsugár Óvoda Siófok április 13. péntek 8.00-10.45

 

Kovács Lívia

Helyszínek, időpontok:

József Attila Ált. Iskola Balatonszárszó április 11. szerda 13.00-16.15, április 12. csütörtök 12.10-16.15

 

Nagyné Kalocsai Zsanett

Helyszínek, időpontok:

Nyitnikék Óvoda Balatonszemes április 12. csütörtök 8.00-10.35

 

Németh Attiláné

Helyszínek, időpontok:

Baross G. Szakg. Szakközépisk. Siófok április 9. hétfő 14.10-14.55, április 10. kedd 14.10-14.55, április 11. szerda 14.10-14.55

Balatonvilágosi Mészöly G. Ált. Isk. április 12. csütörtök 12.50-15.45, április 13. péntek 11.55-14.45

 

Soltész Mária

Helyszínek, időpontok

Vak Bottyán Ált. Iskola Siófok április 9. hétfő 8.00-13.30, április 10. kedd 8.00-13.30, április 11. szerda 8.00-13.30, április 12. csütörtök 8.00-12.35

Százszorszép Óvoda Balatonszárszó április 13. péntek 8.00-9.30

Mesevár Óvoda Balatonföldvár április 13. péntek 10.00-11.30

 

Szabóné Grósz Zsófia

Helyszínek, időpontok:

Széchenyi I. Ált. Isk. Kiliti április 9. hétfő 9.00-13.30, április 10. kedd 10.00-13.30, április 12. csütörtök 10.00-13.30

Ádándi Fekete István Ált. Isk. április 11. szerda 9.00-13.10, április 13. péntek 9.00-13.55

 

Veresné Felső Irén

Helyszínek, időpontok

Széchenyi I. Ált. Iskola Balatonföldvár április 9. hétfő 8.00-13.45, április 10. kedd 8.00-14.35, április 13. péntek 8.00-9.45

Kőröshegyi Művészeti Modellóvoda április 11. szerda 10.00-11.35

Perczel Mór Gimnázium április 13. péntek 12.00-12.45

 

Etetés és evészavarok terápiája a korai megsegítésben / Tünetek és megoldások egy eset bemutatásán keresztül -előadás

Helyszín: Dominóház, Siófok, Beszédes st.79

Időpont: 2018. 04. 12. 9.00

Előadó: Csatos Brigitta gyógypedagógus

Jelentkezés módja: legalább két nappal a rendezvény előtt az alábbi e-mail címen, vagy telefonszámon. siofokszemespsz@gmail.com, 06 84- 310 326

 

Mozgáskotta módszer bemutatása/ módszertani bemutató és saját élményű tréning

A filmekkel színesített előadás során bemutatjuk a módszer különböző felhasználási területeit, különös tekintettel a BTM-es gyerekek fejlesztésében való alkalmazási lehetőségeket. Intézményenként jét fő részére az előzetes regisztrációt követően a módszer megismeréséről 5 órás részvételi igazolást adunk

Helyszín: Dominóház, Siófok, Beszédes st.79

Időpont: 2018. 04. 11. 9.00- 13.00

Előadó: Magyar Gábor pszichológus

Jelentkezés módja: legalább két nappal a rendezvény előtt az alábbi e-mail címen, vagy telefonszámon. siofokszemespsz@gmail.com, 06 84- 310 -326

 

BTM-Iskolai fejlesztés/előadás/ szakmai konzultáció pedagógusok részére

Előadó: Szabóné Grósz Zsófia

Időpont: 2018. 04. 11-én 15:30-16:15

Helyszín: Ádándi Fekete István Általános Iskola

 

Szakmai konzultáció a BTM ellátásról, szakértői vizsgálatokról pedagógusok részére :

Tímár Éva intézményvezető - Fónai Henrietta intézményvezető helyettes igény és egyéni egyeztetés szerint kilátogat az adott köznevelési intézménybe, és az érdeklődő pedagógusokkal konzultál, szakmai megbeszélést tart a felmerülő kérdésekről.

Időpontok: előzetes egyeztetés szerint április 9-13.